Live Demo / ActiveX knihovna

 
 

ActiveX aplikační rozhraní jednotky Poseidon

 • ActiveX pochází z dílny Microsoft a lze jej použít například v prostředích: MS Office (Visual Basic for Applications), Visual Basic, .NET, C++ a dalších. Obdobu VBA obsahuje i balík OpenOffice.
 • Tento model využívá knihovnu .dll na klientském počítači. Knihovna zpřístupňuje funkce a příkazy. V našem příkladu se jedná o hodnoty senzorů z jednotky Poseidon.ActiveX knihovna
 • Popis příkladu:
  V ZIP archivu naleznete knihovnu (Poseidon.dll), ukázkovou aplikaci ve Visual Basicu (Poseidon COM Demo.exe), ukázkovou aplikaci z příkazové řádky (ComUser.exe), Dávku pro zaregistrování knihovny (register.bat) a příklady z programů MS Excel a OpenOffice Calc.
 • Postup:
  1) Rozbalte archiv (nejlépe do kořenové složky disku C:)
  2) Spusťte register.bat (zaregistruje .DLL knihovnu)
  3) Spusťte jeden z příkladů: Poseidon.XLS (Excel), Poseidon.ODS (OpenOffice Calc), Poseidon_COM_Demo.exe (aplikace ve VB), ComUser.exe (verze pro příkazovou řádku).
 • Všechny příklady vyžadují připojení k jednotce Poseidon za účelem získání aktuálních teplotních dat. Adresy pro použití:
  poseidon.etech.cz (86.63.210.169) Turnov
  poseidon.hwg.cz (80.250.21.84) Praha

Novinky

3.8.2009

Metrologie

Solar Monitor - nová jednotka pro dohled malých fotovoltaických elektráren. Spojuje jednoduchost s inovativními funkcemi pro maximální pohodlí uživatele.

7.4.2009

Metrologie

Spuštěn webový portál pro analýzu naměřených hodnot. Univerzálně použitelný, toto demo zobrazuje data z online jednotek v naší kanceláři.

13.1.2009

Síťové prvky

Unikátní web-update u Síťového analyzátoru: jediným souborem obsahujícím bootloader, Linux kernel a filesystem (kompletní SW výbava včetně konfiguračních dat) se pohodlně updatuje celé zařízení.